

Een leuk artikel van blogster Marjolijn ( MRJLN ). Hieronder het artikel en de link naar haar website.
FOODSPOT: WELKOM MISTER SPAGHETTI IN BRUGGE
Steeds meer nieuwe zaken openen de deuren inΒ Brugge.Β Cheers to that!Β Ik zou mezelf geenΒ foodieΒ noemen, als ik ze niet ging uittesten natuurlijkΒ ?Β Bij deze een korte review en wat fotoβs van mijn ervaring bijΒ Mister Spaghetti.
Naast de restaurants inΒ Roeselare,Β Aalst,Β HasseltΒ enΒ Sint-TruidenΒ was nu (lees: 1 maand geleden) ook Brugge aan de beurt.
Een klassieke spaghetti bolognese zal je me niet snel ergens zien bestellen, want geen enkele variant kan tippen aan die van mijn mamaatje. Gelukkig is het menu van Mister Spaghetti zodanigΒ uitgebreidΒ dat ik er zelfs een beetje keuzestress van kreeg. Eigenlijk wil je toch gewoon van alles wat proeven?
Zo gezegd, zo gedaan! Een van hun formules is βeen trio van sauzenβ, ideaal voor de eeuwige twijfelaar. Of voor een gezelschap met verschillende smaken.Β Des goΓ»ts et des couleurs, je kent het wel. Zo gaat het ook bij mijn vriend en ikzelf. De beslissing werd genomen en we bestelden βspaghetti bolognese Mister B. A Chickenβ, βCoc-a-nut chickβ en βcheesy loverβ.
Adres:Β Zonnekemeers Parking β Site Oud Sint-Jan




Zoals je ziet, krijg je een leeg bord voorgeschoteld die je dan naar eigenΒ goestingΒ kan opscheppen met het lekkers dat voor je neus staat. Elke persoon krijgt een eigen portie spaghetti. Grote honger? Spaghetti bijbestellen kan altijd! Het trio van sauzen wordt in kleine potjes geserveerd en warm gehouden door de kaarsjes eronder. In eerste instantie dacht ik βoh, dat is weinig sausβ, maar daar kwam ik al snel op terug.Β ?Β Ook van sommige sauzen kan nog een extra portie besteld worden.
Op tafel zelf staan drie soortenΒ TabascoΒ voor diegene die het net dat tikkeltje pikanter willen, net als mini kaasrasp en blokjes Parmezaanse kaas. Let op dat je je eigen vingers niet raspt!
Er wordt ook gedacht aan vegetariΓ«rs en mensen die glutenvrij of lactose-intolerant zijn/eten. Dus werkelijk iedereen is er welkom.

Conclusie:Β Mij zien ze er zeker nog een keertje terug al was het maar voor het gezellige interieur en om alle andere sauzen te proeven.
Ook zin gekregen in spaghetti na het lezen van deze blogpost? Ga dan snel naar mijnΒ FacebookpaginaΒ en win 1 van de 3 cadeaubonnen!


